Shanba kuni Bratskiy kubogi doirasida CSKA OFKni 4:2 hisobida mag‘lub etdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yindan so‘ng Moskva jamoasi futbolchisi Danil Krugovoy fikr bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, o‘yinda qiziqarli bellashuv yuz berdi.
Birinchi bo‘limda jamoa juda yaxshi o‘ynadi, ko‘p imkoniyatlar yaratdi va himoyada ham yaxshi harakat qildi. Barcha kuchlarini aynan birinchi bo‘limga sarflaganlar, ikkinchi bo‘limda esa kuch yetishmadi, dedi Krugovoy.
Shuningdek, u CSKA jamoasi yangi mavsumga 99,9 foiz tayyorligini ta’kidladi. 2025/2026 yilgi mavsumning birinchi o‘yini allaqachon 12 iyulda o‘tkaziladi.
Ushbu uchrashuvda CSKA Rossiya Superkubogi doirasida Krasnodarga qarshi maydonga tushadi. Rossiyada yangi futbol mavsumini ochuvchi bu jang Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi.

Krugovoy: ЦСКА на 99,9 процента готов к новому сезону
В субботу ЦСКА одержал победу над ОФК со счетом 4:2 в рамках Кубка Братского. Об этом сообщает Euro-football.ru.
После матча игрок московской команды Данил Круговой высказал свое мнение. По его словам, в игре произошло интересное противостояние.
В первом тайме команда играла очень хорошо, создала много возможностей и также хорошо действовала в защите. Все силы они потратили именно на первый тайм, а во втором тайме не хватило сил, сказал Круговой.
Он также отметил, что команда ЦСКА готова к новому сезону на 99,9 процента. Первый матч сезона 2025/2026 уже пройдет 12 июля.
В этом матче ЦСКА выйдет на поле против Краснодара в рамках Российского Суперкубка. Эта битва, открывающая новый футбольный сезон в России, пройдет в городе Казань.