Vinisius va Bellingem Realning asosiy tarkibida maydonga chiqadi
Jahon klub chempionati yarim finalining so‘nggi chiptasi uchun Madridning “Real” va Dortmundning “Borussiya” jamoalari bahslashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Madrid jamoasining bosh murabbiyi Xabi Alonso maydonga shu futbolchilarni birinchi daqiqalardan qo‘yishga qaror qildi: Kurtua, Aleksandr-Arnold, Rüdiger, Hoysens, Fran Garsiya, Valverde, Chuameni, Gyuler, Bellingem, Vinisius va Gonsalo Garsiya. Ushbu o‘yin Moskva vaqti bilan soat 23:00 da boshlanadi.
Tomoshabinlar o‘yinni batafsil kuzatish uchun LiveResult portali orqali matnli translyatsiya ko‘rinishida tomosha qilishlari mumkin. Shuningdek, ushbu o‘yinda g‘olib chiqqan jamoa yarim finalda Parijning “PSJ” jamoasi bilan bahs yuritadi.
Bu o‘yin jahon futboli ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va ikki kuchli jamoa orasidagi raqobat yuqori darajada o‘tishi kutilmoqda. Har ikki jamoa o‘z imkoniyatlarini to‘liq ishga solib, finalga yo‘l olish uchun barcha kuchini sarflaydi.

Винисиус и Беллингем выйдут на поле в основном составе Реала
В полуфинале клубного чемпионата мира сразятся мадридский "Реал" и дортмундская "Боруссия". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер мадридской команды Хаби Алонсо решил выпустить на поле следующих футболистов с первых минут: Куртуа, Александер-Арнольд, Рюдигер, Хойссенс, Фран Гарсия, Вальверде, Чуамени, Гюлер, Беллингем, Винисиус и Гонсало Гарсия. Эта игра начнется в 23:00 по московскому времени.
Зрители могут следить за игрой в текстовом формате через портал LiveResult. Также команда, которая победит в этом матче, встретится в полуфинале с парижским "ПСЖ".
Эта игра вызывает большой интерес у любителей мирового футбола, и ожидается, что конкуренция между двумя сильными командами будет на высоком уровне. Обе команды приложат все усилия, чтобы полностью реализовать свои возможности и пробиться в финал.