Stepanov yangi mavsumda ko‘plab vazifalarni bajaradi
Yosh hujumchi Vladislav Stepanov kelasi mavsumdagi maqsadlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, oldinda ko‘plab vazifalar turibdi, lekin barchasini ochib bermadi. Stepanovning aytishicha, u doimiy ravishda o‘z o‘yinini yaxshilashni, jamoaning asosiy tarkibiga tez-tez chaqirilishni istaydi.
Shu bilan birga, u har bir imkoniyatdan foydalanib, jamoasiga ko‘proq yordam berishga intiladi. Yodingizda bo‘lsa, yaqinda o‘tkazilgan do‘stona o‘yinda 16 yoshli o‘ng qanot futbolchisi bitta gol urib, jamoasining 3:1 hisobida g‘alaba qozonishiga hissa qo‘shgan edi.
Rossiya Premer-ligasi yangi mavsumi 18 iyuldan boshlanadi. Birinchi turda «Dinamo» o‘z maydonida Kaliningradning «Baltika» jamoasi bilan bahs olib boradi.

Степанов в новом сезоне выполнит множество задач
Молодой нападающий Владислав Степанов высказал свои цели на следующий сезон. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, впереди стоит множество задач, но он не раскрыл все детали. Степанов отметил, что он хочет постоянно улучшать свою игру и часто вызываться в основной состав команды.
При этом он стремится использовать каждую возможность, чтобы помочь своей команде больше. Напомним, что в недавно проведенном товарищеском матче 16-летний правый вингер забил один гол и помог своей команде одержать победу со счетом 3:1.
Новый сезон Российской Премьер-лиги начнется 18 июля. В первом туре «Динамо» сыграет на своем поле с калининградской «Балтикой».