Moskva CSKA jamoasining himoyachisi Danil Krugovoy yangi mavsumga tayyorgarlik darajasini baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ikki haftalik dam olish davrini yaxshi o'tkazganini aytdi. Hozircha biroz qiyinchiliklar bor, chunki jamoa shaklga kirishmoqda.
Ammo Krugovoyning so‘zlariga ko‘ra, ular mavsumga 99,9 foiz tayyor. CSKA yangi mavsumni Rossiya Superkubogi doirasida 12 iyul kuni Qozon shahridagi stadionda Krasnodar jamoasiga qarshi boshlaydi.
O‘tgan mavsum Rossiya chempionatida CSKA uchinchi o‘rinni egalladi. Bundan tashqari, Moskva jamoasi mamlakat kubogida ham g‘olib chiqib, finalda Rostovni mag‘lub etdi.
Bu yutuqlar jamoaning kuchli va raqobatbardosh ekanligini ko‘rsatadi. Yangi mavsumda CSKA o‘z o‘yinini yanada yaxshilashga intiladi va muxlislarini xursand qilishni maqsad qilgan.
Jamoa tarkibi va tayyorgarlik darajasi yaxshi bo‘lib, raqobatchilar bilan kurashishda muhim omil bo‘ladi.

Круговой оценил готовность ЦСКА к новому сезону
Защитник московского ЦСКА Данил Круговой оценил уровень подготовки к новому сезону. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что провел двухнедельный отпуск хорошо. Пока есть некоторые трудности, так как команда входит в форму.
Однако, по словам Кругового, они готовы к сезону на 99,9 процента. ЦСКА начнет новый сезон 12 июля в рамках Российского Суперкубка против команды Краснодар на стадионе в Казани.
В прошлом сезоне ЦСКА занял третье место в чемпионате России. Кроме того, московская команда также стала победителем Кубка страны, обыграв Ростов в финале.
Эти достижения показывают, что команда сильная и конкурентоспособная. В новом сезоне ЦСКА стремится улучшить свою игру и поставить целью радовать своих болельщиков.