Tottenxem Muhammad Qudus transferini istamoqda
Vest Hem jamoasining qanot himoyachisi Muhammad Qudus "Tottenxem" klubiga o‘tishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda jurnalist Florian Plettenberg xabar berdi. Manbaga ko‘ra, "shporlar" va "molotoboychilar" 24 yoshli futbolchining transferi bo‘yicha muzokaralarni davom ettirmoqda.
Qudus esa Saudiya Arabistoni klublarining qiziqishiga qaramay, "Tottenxem"ga o‘tishni istamoqda. Manba futbolchining yuqori darajada o‘ynashni va o‘zini yanada rivojlantirishni davom ettirishni xohlayotganini ta’kidladi.
O‘tgan Angliya Premer Ligasi mavsumida Qudus 32 o‘yinda maydonga tushib, beshta gol urdi va uchta golga uzatma berdi. Uning faoliyati jamoasi uchun muhim bo‘lib, kelajakda ham yuqori natijalar ko‘rsatish niyatida ekanligi ma’lum.

Тоттенхэм хочет подписать Мухаммада Кудуса
Защитник Вест Хэма Мухаммад Кудус может перейти в клуб "Тоттенхэм". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил журналист Флориан Плеттенберг. По информации источника, "шпоры" и "молотобойцы" продолжают переговоры о трансфере 24-летнего футболиста.
Кудус, несмотря на интерес клубов из Саудовской Аравии, хочет перейти в "Тоттенхэм". Источник отметил, что футболист хочет продолжать играть на высоком уровне и развиваться дальше.
В прошлом сезоне Английской Премьер-лиги Кудус вышел на поле в 32 матчах, забил пять голов и отдал три голевые передачи. Его выступления были важны для команды, и он намерен показывать высокие результаты и в будущем.