Meksikalik himoyachi Sesar Montes Moskva shahridagi «Lokomotiv» futbol klubiga muvaffaqiyatli qaytdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda klubning matbuot xizmati ma’lum qildi. Montes Meksika terma jamoasi a’zosi bo‘lib, joriy yozda ularning jamoasi KONKAKAF oltin kubogida g‘olib chiqqan.
Final o‘yinda ular AQSh terma jamoasini 2:1 hisobida mag‘lub etdi. «Lokomotiv» klubi «Chempion bazaga qaytdi.
Xush kelibsiz, Sesar!» deb bayonot berdi. Yangi Rossiya Premer-Ligasining mavsumi yaqinlashmoqda.
«Lokomotiv» joriy yil 19 iyul, shanba kuni o‘z maydonida, «RJD Arena» stadionida «Sochi» jamoasini qabul qiladi. O‘tgan mavsumda «Lokomotiv» Premer-Ligada oltinchi o‘rinni egallagan.
Jamoa yangi mavsumda ham yuqori natijalar ko‘rsatishga intilmoqda. Futbol ixlosmandlari uchun bu o‘yinga katta qiziqish bilan qaralmoqda.

Сесар Монтес готовится к сезону в составе Локомотива
Мексиканский защитник Сесар Монтес успешно вернулся в московский футбольный клуб «Локомотив». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщила пресс-служба клуба. Монтес является членом сборной Мексики, и этим летом его команда стала победителем Золотого кубка КОНКАКАФ.
В финальном матче они победили сборную США со счетом 2:1. Клуб «Локомотив» заявил: «Чемпион вернулся в базу.
Добро пожаловать, Сесар!» Новый сезон Российской Премьер-Лиги приближается.
«Локомотив» 19 июля, в субботу, примет команду «Сочи» на своем стадионе «РЖД Арена». В прошлом сезоне «Локомотив» занял шестое место в Премьер-Лиге.
Команда также стремится показать высокие результаты в новом сезоне. Для футбольных болельщиков этот матч вызывает большой интерес.