Ignashevich: PSJ Tottenhem ustidan g‘alaba qozonadi
UEFA Superkubogi uchun o‘tkaziladigan uchrashuvda Parijning PSJ jamoasi va Londonning Tottenhem klubi o‘zaro bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bellashuv yuzasidan futbol bo‘yicha mutaxassis Sergey Ignashevich o‘z fikrlarini bildirib o‘tdi. Mutaxassisning ta’kidlashicha, PSJ jamoasi to‘p nazoratini o‘z qo‘liga oladi, Tottenhem esa ko‘proq himoyada harakat qiladi va ikkinchi raqamli o‘yin namoyish etadi.
Sergey Ignashevichning bashoratiga ko‘ra, uchrashuvda jami uch yoki undan kam gol urilishi mumkin va yakunda PSJ g‘alaba qozonadi. Parij va London klublari o‘rtasidagi mazkur muhim o‘yin bugun, 13 avgust kuni Italiyaning Udine shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 22:00 ga belgilangan. Futbol muxlislari ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytida kuzatishlari mumkin.
Mazkur Superkubok uchrashuvi ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyat kasb etadi va futbol ishqibozlari qiziqarli o‘yin guvohi bo‘lishadi.

Игнашевич: ПСЖ победит Тоттенхэм
В матче за Суперкубок УЕФА команда ПСЖ из Парижа и клуб Тоттенхэм из Лондона встретятся друг с другом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этого противостояния футбольный эксперт Сергей Игнашевич высказал свои мысли. По словам эксперта, команда ПСЖ возьмет контроль над мячом, а Тоттенхэм будет действовать больше в защите и продемонстрирует игру второго номера.
По прогнозу Сергея Игнашевича, в матче может быть забито всего три или меньше голов, и в итоге ПСЖ одержит победу. Этот важный матч между клубами из Парижа и Лондона пройдет сегодня, 13 августа, на стадионе в итальянском Удине.
Начало матча запланировано на 22:00 по московскому времени. Футбольные болельщики могут следить за текстовой онлайн-трансляцией этого матча на сайте Liveresult.ru.
Этот матч за Суперкубок имеет важное значение для обеих команд, и футбольные фанаты станут свидетелями интересной игры.