Keyn: PSJga qarshi o‘yin juda qiyin bo‘ladi
Bavariya hujumchisi Garri Keyn jamoasining keyingi raqibi – PSJ haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yakshanba kuni Parij klubi Jahon klub chempionatining 1/8 final bosqichida Inter Mayami jamoasini 4:0 hisobida mag‘lub etdi. Shuningdek, Myunxenliklar Flamengo jamoasiga 4:2 hisobida g‘alaba qozondi. Keynning aytishicha, oldinda yana bir murakkab o‘yin kutmoqda.
PSJ ajoyib mavsum o‘tkazdi, biroq mavsum boshida ular bilan uchrashuvda g‘alaba qozonganmiz. Bu o‘yin qiyin bo‘ladi, lekin biz o‘z darajamizni ko‘rsatganimizda har qanday jamoani mag‘lub eta olishimizni bilamiz.
Hozir dam olib, keyin esa o‘zimizni yuz foizga tayyorlaymiz, dedi Keyn DAZN bilan suhbatda. U Flamengo bilan bo‘lgan o‘yinda eng yaxshi futbolchi deb topildi. Bavariya jamoasi va PSJ o‘rtasidagi uchrashuv 5 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.
Bu o‘yin ko‘plab muxlislar uchun qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda, chunki ikkala jamoada ham yuqori saviyada o‘yinchilar to‘plangan. Har ikki jamoa ham g‘alaba uchun maydonga chiqadi va kuchli o‘yin namoyish etadi.

Кейн: Игра против ПСЖ будет очень сложной
Нападающий Баварии Гарри Кейн высказал свое мнение о следующем сопернике своей команды – ПСЖ. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В воскресенье парижский клуб одержал победу над командой Интер Майами со счетом 4:0 в 1/8 финала клубного чемпионата мира. Также мюнхенцы одержали победу над командой Фламенго со счетом 4:2. По словам Кейна, впереди их ждет еще одна сложная игра.
ПСЖ провел отличный сезон, но в начале сезона мы уже одержали победу в встрече с ними. Эта игра будет трудной, но мы знаем, что можем победить любую команду, когда показываем свой уровень.
Сейчас мы отдыхаем, а затем подготовимся на сто процентов, – сказал Кейн в интервью DAZN. Он был признан лучшим игроком в матче с Фламенго. Встреча между командами Баварии и ПСЖ состоится 5 июля, в субботу.
Эта игра ожидается интересной для многих болельщиков, так как в обеих командах собраны игроки высокого уровня. Обе команды выйдут на поле за победой и продемонстрируют сильную игру.