Gvardiolani Oasis konsertida muxlislar pisladi
Oasis guruhi muxlislari “Manchester Siti” bosh murabbiyi Xosep Gvardiolani konsert davomida pislashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu hodisa juma kechasi sodir bo‘ldi. Gvardiola o‘g‘li bilan birga konsertga tashrif buyurgan edi.
Konsert vaqtida guruh a’zosi Liam Gallaher Gvardiolaga bag‘ishlab qo‘shiq kuylamoqchi ekanini e’lon qildi. U so‘zlarida “Men keyingi qo‘shiqni barcha davrlarning eng buyuk murabbiyi, yagona va takrorlanmas Xosep Gvardiolaga bag‘ishlamoqchiman”, dedi.
Liam Gallaher Gvardiolaga hurmat belgisi sifatida bosh egdi, ammo keyin muxlislar tomonidan pislash ovozlari yangradi. Liamning akasi Noel Gallaher esa bu holatga shunday javob berdi: “Sizlar kimni pislayapsizlar?” Ushbu voqea futbol va musiqa olamidagi qiziqarli lahzalardan biri sifatida esda qoldi.

Гвардиолу на концерте Oasis освистали фанаты
Фанаты группы Oasis освистали главного тренера "Манчестер Сити" Хосепа Гвардиолу во время концерта. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот инцидент произошел в пятницу вечером. Гвардиола пришел на концерт вместе с сыном.
Во время концерта участник группы Лиам Галлахер объявил, что хочет посвятить песню Гвардиоле. Он сказал: "Я хочу посвятить следующую песню величайшему тренеру всех времен, единственному и неповторимому Хосепу Гвардиоле".
Лиам Галлахер склонил голову в знак уважения к Гвардиоле, но затем раздались звуки освистывания от фанатов. Брат Лиама, Ноэль Галлахер, ответил на это: "Кого вы освистываете?" Этот инцидент остался в памяти как один из интересных моментов в мире футбола и музыки.