Tixonov: Dzyuba yo‘l qoidalarini ko‘p buzdi
Mashhur biatlonchi Aleksandr Tixonov «Akron» jamoasi hujumchisi Artyom Dzyubani ko‘p sonli yo‘l qoidalarini buzganligi uchun tanqid qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Avvalroq, 36 yoshli futbolchining sud ijrochilari tomonidan qidirilayotgani haqida ma’lumot tarqaldi. Tixonovning so‘zlariga ko‘ra, 400 ming rubl jarima miqdori oddiy odamlar uchun katta pul hisoblanadi, ammo Dzyuba haqida gapirilmoqda.
U futbolchini ijobiy qahramon sifatida ko‘rsatishga urinmoqda, bu esa noto‘g‘ri va Rossiya uchun uyatdir. Tixonov jarimalarning ma’lum bir miqdorga yetganda, avtomobilni tortib olib, maxsus to‘xtash joyiga joylashtirish lozimligini ta’kidladi.
Shuningdek, 19 iyul kuni «Akron» jamoasi yangi mavsum doirasida Rossiya chempionatining birinchi o‘yinini «Krylya Sovetov» jamoasiga qarshi o‘tkazadi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 15:30 da rejalashtirilgan.
Bu o‘yin muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Futbolchilarning maydondagi harakatlari va natijalari mavsum davomida diqqat bilan kuzatiladi.

Тихонов: Дзюба много нарушал правила дорожного движения
Известный биатлонист Александр Тихонов раскритиковал нападающего команды «Акрон» Артема Дзюбу за многочисленные нарушения правил дорожного движения. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее появилась информация о том, что 36-летнего футболиста разыскивают судебные приставы. По словам Тихонова, штраф в 400 тысяч рублей является большой суммой для простых людей, но речь идет о Дзюбе.
Он пытается представить футболиста в положительном свете, что является неправильным и позором для России. Тихонов отметил, что когда штрафы достигают определенной суммы, автомобиль должен быть эвакуирован и помещен на специальную стоянку.
Также 19 июля команда «Акрон» проведет первый матч нового сезона против команды «Крылья Советов» в рамках чемпионата России. Время начала игры запланировано на 15:30 по московскому времени.
Эта игра ожидается с большим интересом со стороны болельщиков. Действия и результаты футболистов на поле будут внимательно отслеживаться в течение сезона.