Tramp: "Do‘stlik maqsadida cho‘zilgan qo‘lni rad etsangiz, javobimiz keskin bo‘ladi"
AQSH prezidenti Donald Tramp Eron bilan munosabatlarni yaxshilash niyatida ekanligini bildirdi. Uning aytishicha, Vashington harbiy mojarolarni ortda qoldirishga tayyor va ikki davlat o‘rtasida
Abbosbek Fayzullaevga Moskvadagi o‘yinda o‘rtacha baho berildi
Rossiya Premyer-Ligasining 22-turida bo‘lib o‘tgan CSKA – "Dinamo Maxachqala" uchrashuvida o‘zbekistonlik futbolchi Abbosbek Fayzullaev asosiy tarkibda maydonga tushdi va 87-daqiqada
CSKA "Dinamo Maxachqala"ni 2:0 hisobida yengdi
Rossiya Premyer-Ligasining 22-turida Moskva shahri vakili CSKA o‘z maydonida "Dinamo Maxachqala" ustidan 2:0 hisobida g‘alaba qozondi. Gollarni Moyzes Barbosa (32') va Rifat
Superliga. 3-turdan so‘ng musobaqa jadvali bilan tanishing!
"Paxtakor" - "Dinamo" jamoalari o‘rtasidagi bahs bilan Superliga 3-turi yakunlandi. Bu turda barcha 8 uchrashuv ham o‘tkazildi. Mazkur turda "Navbahor" va
"Sumqayit" va "Sabah" durang o‘ynadi, Abdixoliqov va Rahmonaliyevdan gollar (video)
Ozarbayjon Premer-ligasi 28-tur doirasidagi "Sumqayit" — "Sabah" o‘yini bo‘lib o‘tdi. Mezbonlar safida Bobir Abdixoliqov 90 daqiqa harakat qildi va o‘z hisobiga gol yozdirib
Superliga. "Dinamo" safarda "Paxtakor"ni mag‘lubiyatga uchratdi
Superliga 3-turining so‘nggi bahsida "Paxtakor" va "Dinamo" jamoalari to‘qnash keldi. JARdagi bahsda mehmonlar 0:1 hisobidagi g‘alabani qo‘lga kiritdi. Bellashuvdagi yagona golga
Superliga. "Mash’al" supergol evaziga "So‘g‘diyona"ni mag‘lub etdi (video)
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston Superligasining 3-turidan o‘rin olgan navbatdagi bahslar 29 mart, shanba kuni bo‘lib o‘tdi. Unda Muborakning “Mash’al” klubi Jizzaxning “So‘g‘diyona” jamoasi bilan o‘yin
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi Janubiy Koreyani irodali tarzda mag‘lub etdi
O‘zbekiston U-17 terma jamoasi "Al Ittihod" FA mashg‘ulot maydonida Janubiy Koreyaga qarshi nazorat o‘yinini o‘tkazdi. O‘zbekiston — Janubiy Koreya 2:1 Gollar: Nurbek Sarsenbayev (13),
Gvardiola Abduqodir Husanovdan bunaqasini kutmagan edi!
Angliya Premer-ligasidagi birinchi o‘zbek futbolchisi, zamonaviy futbol vatanida gol urgan ilk o‘zbekistonlik legioner sifatida futbol tarixiga o‘z nomini yozdirib qo‘ygan Abduqodir Husanov bu
AQSH prezidenti Donald Tramp ma’muriyati yuqori daromadga ega amerikaliklar uchun soliqlarni oshirish niyatida. Axios nashrining rasmiy manbalariga tayanib xabar berishicha, mazkur choralar
BAA Mundial yo‘llanmasi uchun kurashdan chiqqanini tan oldimi?
Futbol bo‘yicha Birlashgan Arab Amirligi terma jamoasi bosh murabbiyi Paulo Bento o‘z lavozimidan ozod qilindi. Taniqli futbol sharhlovchisi Mirzahakim To‘xtamirzayev “Daryo” nashriga bergan
Timur Kapadze Aziz G‘aniyevni terma jamoaga qaytishi haqidagi savolga javob berdi
O‘zbekiston MTJ bosh murabbiyi Timur Kapadze 90minutuz podkasti mehmoni bo‘ldi. Bosh murabbiyimiz BAAda faoliyat olib borayotgan Aziz G‘aniyev haqidagi savolga javob berdi. "Azizni biz
Gvardiola matbuot anjumanida Abduqodir Husanov haqida fikr bildirdi
Pep Gvardiola Angliya Kubogi doirasidagi "Bornmut"ga qarshi o‘yin oldidan o‘tkazilgan matbuot anjumanida Abduqodir Husanov haqida gapirdi. U bunchalik ko‘p o‘yin o‘tkazishi kutilmagandi,