Match TV Rossiya Premer Ligasi o‘yinlarini cheklaydi
Rossiya Premer Ligasi uchinchi tur o‘yinlari 2-avgustdan 4-avgustgacha davom etadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Federal telekanal «Match TV»da sakkizta o‘yindan faqat ikkitasini ko‘rish mumkin bo‘ladi. Biroq, bu o‘yinlar turdagi eng muhim uchrashuvlar bo‘lib, muxlislar uchun qiziqarli bo‘ladi.
«Match TV»da shanba kuni «Krasnodar» va Moskva «Dinamo» jamoalari o‘rtasidagi o‘yinni soat 20:30da ko‘rish mumkin. Shuningdek, yakshanba kuni soat 18:00da «Zenit» va CSKA jamoalari o‘rtasidagi o‘yin namoyish etiladi.
Qolgan o‘yinlarni «Match Premier»ning pullik obunasiga ega bo‘lganlar tomosha qila oladi. Shuningdek, eslatib o‘tish joizki, Rossiya chempionatining ikkinchi turi o‘yinlari 25-iyuldan 27-iyulgacha o‘tkaziladi.

Match TV ограничивает трансляцию матчей Российской Премьер-Лиги
Игры третьего тура Российской Премьер-Лиги будут проходить с 2 по 4 августа. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На федеральном телеканале «Матч ТВ» можно будет увидеть только две из восьми игр. Однако эти матчи будут самыми важными встречами тура и интересными для болельщиков.
В субботу на «Матч ТВ» можно будет увидеть игру между командами «Краснодар» и московским «Динамо» в 20:30. Также в воскресенье в 18:00 будет показан матч между командами «Зенит» и ЦСКА.
Остальные игры смогут посмотреть только подписчики платного канала «Матч Премьер». Также стоит напомнить, что игры второго тура чемпионата России будут проходить с 25 по 27 июля.