Pyanich Italiyaga qaytib o‘ynashni xohlaydi
Bosniyalik yarim himoyachi Miralem Pyanich Moskva CSKA jamoasidan ketgach, hozirda ish bilan ta’minlanmagan. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Italiya chempionatida faoliyatini davom ettirish uchun imkoniyatlar izlamoqda. Avval u Italiyada "Roma" va "Yuventus" klublarida o‘ynagan.
Pyanich shaxsiy murabbiyi bilan mashg‘ulotlarni davom ettirayotganini, yana bir-ikki yil o‘ynashni istayotganini aytgan. U qiziqarli va rag‘batlantiruvchi loyihani izlayapti.
Italiyaga qaytish haqida gap ketganda, u bu mamlakatni o‘zining ikkinchi uyi deb hisoblaydi. Bu haqda Pyanich so‘zlarini Italiya nashri La Gazzetta Dello Sport keltirgan.

Пьянич хочет вернуться в Италию и играть
Полузащитник из Боснии Миралем Пьянич, покинувший московский ЦСКА, в настоящее время без работы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он ищет возможности продолжить карьеру в итальянской серии А. Ранее он играл в Италии за клубы "Рома" и "Ювентус".
Пьянич заявил, что продолжает тренировки с личным тренером и хочет играть еще один-два года. Он ищет интересный и вдохновляющий проект.
Говоря о возвращении в Италию, он считает эту страну своим вторым домом. Об этом Пьянич сказал в интервью итальянскому изданию La Gazzetta Dello Sport.