ясно ветер 5.1 м/с, З
2025-yil 15-may kuni uchun O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki tomonidan e’lon qilingan rasmiy valyuta kurslariga ko‘ra, AQSh dollari kursi 12 980,16 so‘mga teng bo‘ldi. Bu avvalgi kursga
Iqtisodiyot 16:34, 14-05-2025
Markaziy bank 26 iyul uchun valyuta kurslarini e'lon qildi
Ushbu maqolada 2025 yil 26 iyuldagi valyuta kurslari bilan tanishamiz. Valyutalarning o'zgarishi iqtisodiy barqarorlik darajasini ko'rsatadi. Bugun va ertaga valyuta kurslaridagi farqlarni
Iqtisodiyot 16:10, 25-07-2025
O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki 2025 yil 28 aprel kuni uchun valyuta kurslarini e’lon qildi, deb xabar berdi nova24.uz. Markaziy bank ma’lumotlariga ko‘ra, yevro va iyena kurslari tushgan,
Iqtisodiyot 16:39, 25-04-2025
Markaziy bank valyuta kurslarini yangiladi
O‘zbekiston Markaziy banki 2025-yil 30-aprel holatiga valyuta kurslarini yangilab e’lon qildi, deb xabar bermoqda nova24.uz. Markaziy bank ma’lumotiga ko‘ra, barcha asosiy xorijiy valyutalar kursi
Iqtisodiyot 17:39, 29-04-2025
Markaziy bank 7 may uchun valyuta kurslarini e'lon qildi
O‘zbekiston Respublikasi Markaziy banki 2025-yil 7-may sanasi uchun rasmiy valyuta kurslarini e’lon qildi, deb xabar berdi Markaziy bank matbuot xizmati. Yangi kurslarga ko‘ra, 1 AQSH dollari 12

По официальным валютным курсам, объявленным Центральным банком Республики Узбекистан на 15 мая 2025 года, курс доллара США составил 12 980,16 сум. Это означает, что он увеличился на 44,89 сум по
ЦБ Узбекистана опубликовал курс валют на 26 июля
В последние дни валютные курсы демонстрируют снижение, и ситуация не меняется. На завтра, 26 июля 2025 года, ожидается, что основные валюты продолжат терять в стоимости. Доллар США (USD) по-прежнему
Центральный банк Республики Узбекистан сообщил, что 28 апреля 2025 года будут объявлены валютные курсы, сообщает nova24.uz. Согласно данным Центрального банка, курс евро и иены снизился, остальные
Центральный банк Узбекистана обновил и объявил валютные курсы на 30 апреля 2025 года, сообщает nova24.uz. Согласно данным Центрального банка, курс всех основных иностранных валют увеличился, только
Центральный банк Республики Узбекистан сообщил, что официальные валютные курсы на 7 мая 2025 года были объявлены пресс-службой Центрального банка. Согласно новым курсам, 1 доллар США составляет 12